@blazhkogretta
BLAZHKOGRETTA
OFFLINE

Это просто Вьюи блог

Дата регистрации: 06 июля 2013 года

Персональный блог BLAZHKOGRETTA — Это просто Вьюи блог

Блін, краще б я була хлопцем !З хлопцями так просто найти спільну мову !Недаремно в мене немає близьких подруг, я просто вже не довіряю. .

Мда…не люблю я, коли Сашка уїзжає. ( Почуваю себе самотньою… а ще мхм попереду. ех ((

Я розмовляю у сні йопта Мені небезпечно жити з кимось, бо інакше я можу несвідомо видати свої таємниці. Сьогодні чула цікаву історію від мами, про те, як я розмовляла з БАНАНОМ вночі !!ЩО я могла говорити банану ???Наркоманія якась…недаремно мої друзі говорять, що я щось приймаю.

Мій кіт- демон. Коли прокинулась сьогодні вночі, то неймовірно жахнулась, побачивши Саню з яскраво жовтими, палаючими в темряві очима і погрожуюче мявкаючи. Фак !

Ненавиджу вас, тварюки!А ще "подругами" звались ?!Краще сама буду, ніж матиму таких подруг. Жіноча дружба це міф.

Ненавиджу, коли щось заплановано робиться: (люблю спонтанність !я за спонтанний… ;)

Вчора, на весіллі Колі, я забула про все на світі… Дивлячись в ці очі, найрідніші, найбажаніші, найкоханіші, я бажала лише одного-щоб моя душа завжди належала йому. Я ще раз впевнилась, як сильно я його кохаю, і ні за що його не відпущу. Він робить мене найщасливішою людиною у світі.Я люблю тебе.

BLAZHKOGRETTA

Самые популярные посты

13

Вчора, на весіллі Колі, я забула про все на світі… Дивлячись в ці очі, найрідніші, найбажаніші, найкоханіші, я бажала лише одного-...

11

Ненавиджу вас, тварюки!А ще "подругами" звались ?!Краще сама буду, ніж матиму таких подруг. Жіноча дружба це міф.

10

Він мене зненавидів. Що ж, заслужила.

10

Мам, мені тебе не вистачає тут. (

10

Блін, краще б я була хлопцем !З хлопцями так просто найти спільну мову !Недаремно в мене немає близьких подруг, я просто вже не довіряю. .

10

Ненавиджу, коли щось заплановано робиться: (люблю спонтанність !я за спонтанний… ;)