08 июля 2013 года в08.07.2013 22:28 10 0 10 1

Ненавиджу, коли щось заплановано робиться: (люблю спонтанність !я за спонтанний… ;)

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

BLAZHKOGRETTA — Это просто Вьюи блог

10

Він мене зненавидів. Що ж, заслужила.

9

Моє серце змусила відтанути Настя:3 я її люблю) Не всі такі підлі…

10

Блін, краще б я була хлопцем !З хлопцями так просто найти спільну мову !Недаремно в мене немає близьких подруг, я просто вже не довіряю. .

10

Мам, мені тебе не вистачає тут. (

7

Я хочу бути з тобою завжди.

4

Бля…..сподіваюсь, це не те, що я думаю. Бо це кінець…