@artlove
ARTLOVE
OFFLINE

Это просто Вьюи блог

Дата регистрации: 02 декабря 2012 года

Персональный блог ARTLOVE — Это просто Вьюи блог

Давно я не писала але пофіг. В п`ятницю був ідеальний день: * Я навчилась нормально малювать аквареллю а вкінці коли всі розбігались додому, я йшла разом з Надьою і Валіком кажеться.. і блін це було так смішно!я Давно так не ржала! от тупи ми йшли і ржала вже майже зі всього, от просто доходили! весело було ж.

Замітила я що коли пишу і вживаю слово "Дуже" то частенько пишу "буже" і так навіть не за комп"ютером а і в реальніому житті також.і любі слова які я пишу з буквою "Д" чясто переплутую на букву "Б" хоча мене можна вважати дорослою я повторюю і повторюю це на підсвідомому рівні не знаю що це.так я дивна.

Мдааа.. оце не давно перелистувала свої зошити і тут я нашла книжку яку так хотіла написати. точніше зошит :) І оБоже.. я навіть в дитинстві була дивною, тому що писати про наркоманів в 10 віці ну знаєте.. це щось не те ;) Але я пишаюсь собою тому що навіщо бути нормальним? Всі люди нормальні а ти дивний! і тебе це відрізняє від інших.Я тепер буду навіть пишатися тим що мене називають дивною, і буду сприймати це як комплімент; D

Сьогодні в ночі я походу взагалі й не спала.під ранок мені приснився доволі дивний але дуже дуже класний ну ГЕТЬ як в живу.

З Здолбунова приїхали якісь пацантре.і я гуляла толі з Надьою толі ше з кімось такім доволі знайомим мені, і от якось так сталось що ми познакомились.бляха муха а той пацан такій няяяяяяяша був.ну й вопшім він пішов я так розтроїлась а потім хавала торт і ріллі відчувала його смак.тобто сон видався дуже і дуже класним!

У мене зараз не найкраще положення (я не вагітна НІ! :) але це настіки приємно коли людина відноситься до тебе зі всією душею і бажає тобі добра і сама до тебе приходить ооо!! ц дуже мені потрібно.

Дякую сонечко: **

ARTLOVE

Самые популярные посты

12

Юля пробує себе в різних видах творчості

Мдааа.. оце не давно перелистувала свої зошити і тут я нашла книжку яку так хотіла написати. точніше зошит :) І оБоже.. я навіть в дитинс...

12

Моя ужасная История

Абажаю передивлюватись таку штуку як "Моя ужасная история".це мене доволі надихає, бо є люди якім значно гірше і це трішки підборює

12

Давненько так не заходила

Давно я не писала але пофіг. В п`ятницю був ідеальний день: * Я навчилась нормально малювать аквареллю а вкінці коли всі розбігались додо...

11

НУ АХУЄТЬ

Блять стоїло сказать любі шо макс няша так вона зразу хоче його добавить, їй шо блять Ісуса мало чі шо нахуй?

10

Хорошого по трошку

Фу як мене тошнить.я зжерла 4 великіх міківеля і закусила шоколадкою.бляха муха я так хотіла гамбургера а натомість міківей з"їла.фу!

10

Замітила я

Замітила я що коли пишу і вживаю слово "Дуже" то частенько пишу "буже" і так навіть не за комп"ютером а і в реальніому житті також.і любі...