08 августа 2012 года в08.08.2012 19:52 13 0 10 1

Ті самі,і знову ті самі..

І знову наступив вечір.
Я сидів грався, слухав музику.
І прозвучав цей звук 'сообщения'
ех це була ти..
Ну ми попереписувались, домовились провести цілу ніч разом.
Я лягав з таким чудовим настроєм.
Зранку було не гірше.
Пізніше я дізнався, що в тебе не виходить.
Ну добре з кожним трапляється.
Але ця твоя брехня.
Все після неї. Я ніколи не збираюся спілкуватися з тобою
Ненавижу таких 'людей' якщо вас так можна назвать.
Пошла вон.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

DIEFORME — Это просто Вьюи блог

11

прощай.

12

ах,да я же сукин сын фак еа.

без чуств, без сердца. но с большой душой. фак еа.

9

If you really want it. really ? Than do it. just do it.

11

тебе всі заїбали,ти відчуваєш всередині пустоту? теб...

Йди убейся. Напийся, накурися. Чи дальше довіряй цим ублюдкам. з.і. насри на всіх, заберися. довірся недовіреним.

13

Ті самі,і знову ті самі..

І знову наступив вечір. Я сидів грався, слухав музику. І прозвучав цей звук 'сообщения' ех це була ти.. Ну ми попереписувались, домов...

10

4EVER