17 июля 2015 года в17.07.2015 01:14 10 0 10 1

Почитала нашу переписку з минулого літа. І реакція взагалі була не така як я очікувала, я просто сміялась, в мене посмішка з лиця не сходила. Як ти мене називав маленька мала дашуля це так мило і смішно. А як ти тількі написав про якусь дівчину я зразу злилась а ти радів шо я ревную. І наоборот. Не думала шо буду так сміятись над цим всім. Коли тобі відписувала довго думала шо ж це написати і писала якісь брєд, зараз я впевнена шо могла б спілкуватись з тобою як з другом і ми мали б про шо поговорити. Напевно вже все пройшло.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

BBYEBITCHEZZ — big girls don't cry

29

ці два дні будуть простт пекло

32

Кто то минута, ну а ты - вечность

34

Чогось зараз вибираємо посидіти покурити і попити чай на балконі замість того щоб напитись і поїхати в клуб.

30

Якшо я раніше перед тим як тут писати думала яу правильніше, підбирала слова в тд то зараз просто похууй, мені кончено в цьому місті, якш...

26

Кто первый сломал девушку, тот останется в её сердце навсегда. Дмитрий Гринберг

30

Счастливые люди не думают матом, Закутавшись в пледе бессильно измятом, Не лечатся виски, не спят с телефоном, Не тянутся к риску, ...