13 ноября 2014 года в13.11.2014 12:27 10 0 10 1

Я завжди обирала тебе. Коли інша можлива ситуація була ідеальною,, я обирала ситуацію з тобою. Я надавала перевагу психічним розладам, кусанню подушки. Але я завжди обирала тебе. Мої стіни ставали крикливо-червоного кольору. А ззовні я залишалась незмінною. Як Доріан. А ти завжди обирав все, лиш не мене. Інших людей, інші міста. Ти обирав алкоголь замість мене. Інші руки ти тримав у своїх, іншим ти бажав добраніч, з іншими поряд ти прокидався. І я була б щаслива, якби поруч з тобою хоча б був хтось один. Але щодня в тебе був хтось інший.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

BBYEBITCHEZZ — big girls don't cry

29

ці два дні будуть простт пекло

32

Кто то минута, ну а ты - вечность

34

Чогось зараз вибираємо посидіти покурити і попити чай на балконі замість того щоб напитись і поїхати в клуб.

30

Якшо я раніше перед тим як тут писати думала яу правильніше, підбирала слова в тд то зараз просто похууй, мені кончено в цьому місті, якш...

26

Кто первый сломал девушку, тот останется в её сердце навсегда. Дмитрий Гринберг

30

Счастливые люди не думают матом, Закутавшись в пледе бессильно измятом, Не лечатся виски, не спят с телефоном, Не тянутся к риску, ...