18 июня 2014 года в18.06.2014 09:40 9 0 10 1

Дякуємо котику за день народження !!!

Добрий ранок Хворе горло Синякі на ногах і руках Болить голова Волосся пахне вечором Сьогодні продовження Я всс люблю, дякую

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)