05 мая 2014 года в05.05.2014 20:30 9 0 10 1

Я суцільно розплачуюсь холодом
за твою надлюбов до очей моїх,
і у душу твою проколоту
опускаю холодні руки.

Я виймаю із тебе серце,
що горить незгасимим золотом,
я штовхаю тебе у прірву й нарікаю на вічні муки.

Не люблю я тебе, не обманюйся,
не виховуй бажань, не снуй марних надій,
хтось з нас двох приречений до фатальності,
хтось з нас двох помирає від власних мрій.

Від ілюзій вмирають частіше, ніж від ножів,
і частіше горять не будинки, а душі в вогні.
Ти пробач, що настільки в мені згорів,
ти пробач, що настільки в тобі я ні.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

BBYEBITCHEZZ — big girls don't cry

29

ці два дні будуть простт пекло

33

Кто то минута, ну а ты - вечность

34

Чогось зараз вибираємо посидіти покурити і попити чай на балконі замість того щоб напитись і поїхати в клуб.

30

Якшо я раніше перед тим як тут писати думала яу правильніше, підбирала слова в тд то зараз просто похууй, мені кончено в цьому місті, якш...

26

Кто первый сломал девушку, тот останется в её сердце навсегда. Дмитрий Гринберг

30

Счастливые люди не думают матом, Закутавшись в пледе бессильно измятом, Не лечатся виски, не спят с телефоном, Не тянутся к риску, ...