23 декабря 2013 года в23.12.2013 18:41 3 0 10 1

Ненавижу таких!

-Вік, ти ж мене не заб.єш? -Шо вже знову ? - в мене С спитаав чи в мене є дівчина? Я сказав да. Він спитав хто, я сказав Віка! - ПАКА! Заїбав !

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)