22 декабря 2013 года в22.12.2013 23:33 15 0 10 1

нічогоо не хочеться робити. .

причини вся в тому, що мені не вистачає сили волі, збрешу.нехай.

0.30. потрібно рано встати. хто зна, що буде через пять днів.субота.неділя.хммм… ;))

яка вона пятниця, завжди її піджидаю?

зі енд оф сешіон)))

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

YOURFIRE — Это просто Вьюи блог

13

забути. прийняти так як є. ворог, приятель, недооцінила.пропала десь глибоко у світі. !!!все ок.

12

приїхалаааа Таня!йоу. мене запросили на концерт Бабкіна…а чому б і ні… це ж сам Бааабкін!! ювілейний тур ващєто, ага!

12

з початку грудня чотири листа.

15

завтра буду гуляти скільки хочу…. фрідом ін май лайф!!!!

13

Уже не знаю… Це ще не все, продовження точно буде.Все вчасно трапляється.

12

Потрібна ізоляція, часткова ненадовго. Ніч без сна сьогодні буде друга… і я цього не уникну.