19 декабря 2013 года в19.12.2013 22:14 18 0 10 1

Ну згадайте, що було колись!Скільки всього сталось, просто все перевертається від спогадів.

Так. Я повірю, мабуть. Але не прийму.

Да хто взагалі хто ці сплєтні пускає у світ?А хтось знає правду, мовчить.Люди були і залишаються тими ж.

І знову не засну…

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

YOURFIRE — Это просто Вьюи блог

14

забути. прийняти так як є. ворог, приятель, недооцінила.пропала десь глибоко у світі. !!!все ок.

13

приїхалаааа Таня!йоу. мене запросили на концерт Бабкіна…а чому б і ні… це ж сам Бааабкін!! ювілейний тур ващєто, ага!

12

з початку грудня чотири листа.

15

завтра буду гуляти скільки хочу…. фрідом ін май лайф!!!!

14

Уже не знаю… Це ще не все, продовження точно буде.Все вчасно трапляється.

12

Потрібна ізоляція, часткова ненадовго. Ніч без сна сьогодні буде друга… і я цього не уникну.