18 декабря 2013 года в18.12.2013 17:50 5 0 10 1

Вік, ми ще чергуємо 28! Вот який сенс чергувати в останній день навчання, прийде максимум людей 10 на клас, але є + знову прапор ахахах

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)