17 сентября 2013 года в17.09.2013 12:12 4 0 10 1

мої "аднакласнічкі" дибіли

Ну як так можна лише 2 тидні в класі а вже таке з мебе строїть. Добре., що Діма вернувся в сім.ю. Ненавиджу ББ

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)