Чтобы вернуться — просто нажмите в любом месте на затемненном фоне
брат сказав, що я була "нікакая".ну а яка я мала бути після дачі.
І мені більше не можна пити, а то я під ранок комусь буду казати "який ти хороший, от справді хороший, а……. на тебе шось піздить"
позор мені.
Блог
BBYEBITCHEZZ big girls don't cry
Личное
Новые заметки пользователя
BBYEBITCHEZZ — big girls don't cry
29
ці два дні будуть простт пекло
32
Кто то минута, ну а ты - вечность
34
Чогось зараз вибираємо посидіти покурити і попити чай на балконі замість того щоб напитись і поїхати в клуб.
30
Якшо я раніше перед тим як тут писати думала яу правильніше, підбирала слова в тд то зараз просто похууй, мені кончено в цьому місті, якш...
26
Кто первый сломал девушку, тот останется в её сердце навсегда.
Дмитрий Гринберг
30
Счастливые люди не думают матом,
Закутавшись в пледе бессильно измятом,
Не лечатся виски, не спят с телефоном,
Не тянутся к риску, ...