01 мая 2013 года в01.05.2013 21:03 3 0 10 1

— Вік напиши шось на вьюві про сьогодні, а я в тебе поребложу !

— Ок, напишу.

А самій лінь написати?

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)