28 апреля 2013 года в28.04.2013 15:49 3 0 10 1

Правда!

• Быть Викой:

Плюсы:
+ Ух ты, какое красивое имя.
+ Вика, Виктория, Викуша, Викочка, Викуся, Викуля.
+ В переводе с греческого-победа.

Минусы:
- Вика-заика
- Ревнива
- Ленивая

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)