09 марта 2013 года в09.03.2013 23:01 6 0 10 1

вот справді, дякую! Давненько я ніскім так неперписувалась. Пам*ятаю з чого розпочалась наша переписка. Як побачілись в їдальні, дякую за канфєтку. Дякую за всі твої "МЕНІ ПРИЄСНО З ТОБОЮ СПІЛКУВАТИСЯ і т.д". Дякую, за підтримку! Навіть не думала, що ти настільки хороша. ДЯКУЮ, СОНЯ:*

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

JOHNTRAVOLTA — ЛОВИ ДВИЖЕНИЕ

25

Я вже і години не можу без тебе

28

як же я сумувала за тобою

25

Кохайте ,будьте коханими

Дякую за цей день, дякую за тебе

24

я готова бути вічно у синцях від твоїх зубів, та "літати" від твоїх поцілунків

27

ми не спілкуємось нормально і не будемо.

27

Ще раз з днем народження ,Дініска

В когось сьогодні був хороший день ;)