17 декабря 2012 года в17.12.2012 18:54 6 0 10 1

Плакати через хлопців?те що я тількіщо побачіла та почула це незрівняти нез чим і нізким!!!!!!!!!дурнуваті діти.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

GARNIER — hello

18

Таничка-Танюшаа

18

я тебе дуже люблю, яка ж ти вірна і хороша я завжди прихожу до тебе і ти завжди розумієш, дякую що з"явиилась :))

25

Де ж ти татко?:(

24

Старшеклассницы делятся на тех, кто пишет в тетради разноцветными ручками и рисует узоры на полях и на тех, кто уже трахался.

22

найкраща помста - це успіх

20

якісь дуже класні вихідні, вчьора так удачьно погуляла, сьогодні невстигла проснутись вже на капучіно з рафелками їду) мені це подобаєтьс...