06 августа 2012 года в06.08.2012 22:48 12 0 10 1

Она

Я сюда приїхав ненадіючись нінащо.
Я не знав що може трапитись те чого я ніколи не міг очікувати..
Я закохався.

Она. Она. Она просто меня терзала почастям.

І в цей вечір я не знаю що сьогодні трапилось.
Але все ж таки я стримав свою обіцянку дану саму собою
Я кинув те в що я закохуюсь, до чого проявляю Симпатію.
Це була Она.
Я нехотів цього робити.
Я ТАК НЕ ХОТІВ ЦЬОГО РОБИТИ.

Ці мої слова які ти хотіла прикрити рукою.
Ці дибільні слова.
Я просто не знаю.
Я без поняття, нащо?

Ламати все нашляху. Година під холодним душом. 100500 алкоголя.
І ЩО, ЩОСЬ ПОМОГЛО? ДА Я СЕБЕ ЩЕ ГІРШЕ ПОЧУВАЮ.
Я НІКОЛИ НЕ ПОДУМАВ БИ, ЩО ТИ МОЖЕШ ЗАПЛАКАТИ.
Я ПРОСТО, Я БЛЯТЬ ГОТОВИЙ НА ВСЕ АБИ ЦЬОГО НЕ ПАМЯТАТИ.
АБИ ЦЕ ВСЕ ЗАБУТИ.
Я ДУЖЕ ДУЖЕ ДУУУУУУУУУУУУЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХОЧУ ДО ТЕБЕ, ХОЧУ З ТОБОЮ, АЛЕ Ж ТИ НЕ ХОЧЕШ БУТИ ЗІ МНОЮ Я ПРОСТО ЗНАЮ ТИ ХОТІЛА ТАК САМО ЯК І Я ОСТАВИТИ НАШУ ДРУЖБУ. АЛЕ Ж ХТОСЬ МУСИТЬ ПОЧАТИ ЗАКОХУВАТИСЬ, І ВСЕ ВСЕ ВСССССССССЕЕЕЕЕЕ ЗІПСУВАТИ.

ВИБАЧ, АЛЕ Я НЕ МОЖУ.

Ilu 4ever

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

DIEFORME — Это просто Вьюи блог

11

прощай.

12

ах,да я же сукин сын фак еа.

без чуств, без сердца. но с большой душой. фак еа.

9

If you really want it. really ? Than do it. just do it.

11

тебе всі заїбали,ти відчуваєш всередині пустоту? теб...

Йди убейся. Напийся, накурися. Чи дальше довіряй цим ублюдкам. з.і. насри на всіх, заберися. довірся недовіреним.

13

Ті самі,і знову ті самі..

І знову наступив вечір. Я сидів грався, слухав музику. І прозвучав цей звук 'сообщения' ех це була ти.. Ну ми попереписувались, домов...

10

4EVER