22 августа 2013 года в22.08.2013 23:07 11 0 10 1

сьогодні гугяла з Катьою, і за цей день ми просто стали кримінальними автарітєтами, ахахахах.як нам соромно було за це, ми навіть валер'янку пили.як добре, що Катя, її завжди носить в сумці.і якщо про цей випадок хтось дізнається, то це просто позор на все життя.  а Петрова сказала, що якщо я буду загадувати наперед, то мій план з поїздом, не здійсниться.нініні.все буде добре.хоч один раз за цей рік точно має.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

BBYEBITCHEZZ — big girls don't cry

29

ці два дні будуть простт пекло

32

Кто то минута, ну а ты - вечность

34

Чогось зараз вибираємо посидіти покурити і попити чай на балконі замість того щоб напитись і поїхати в клуб.

30

Якшо я раніше перед тим як тут писати думала яу правильніше, підбирала слова в тд то зараз просто похууй, мені кончено в цьому місті, якш...

26

Кто первый сломал девушку, тот останется в её сердце навсегда. Дмитрий Гринберг

30

Счастливые люди не думают матом, Закутавшись в пледе бессильно измятом, Не лечатся виски, не спят с телефоном, Не тянутся к риску, ...