12 июля 2013 года в12.07.2013 17:32 3 0 10 1

не розумію таких людей які думають одне, говорять тобі інше, а роблять взагалі третє!! бляха в теперішній час нікому не можна довіряти кромі самого себе.
ніколи не так говори і не роби, тобі так не личить!

я знаю як все буде потім, мине час і все стане на свої місця як і повинно бути.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

SEXXXXXXXXXX — sweet sensation

27

Одни убиваются в поисках приличной девушки, другие, ...

26

Счастлив тот, у кого есть настоящий друг.

29

— Друзья не говорят дерьмо друг о друге.

27

абідно, дуже абідно

25

ЖАХ'(

29

чого я всіх завжди так швидко пробачаю, не дивлячись на те скільки болю людина мені завдала??;(