20 июля 2012 года в20.07.2012 17:24 7 0 10 1

у мене в гостях Люба)) )

на днях до мене приїхала Любов!!Щойно вона вийшла з електрички, то вийшло сонечко..перестав йти дощ!!зрозуміло, що вона володіє надзвичайною силою.

Була проведена екскурсія по трьох містах: Славута, Нетішин, Остріг..

Наші ноги оцінили всю прекрасність цих місцевостей..

Надіюсь гостя залишилась вдоволеною..

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

YOURFIRE — Это просто Вьюи блог

14

забути. прийняти так як є. ворог, приятель, недооцінила.пропала десь глибоко у світі. !!!все ок.

12

приїхалаааа Таня!йоу. мене запросили на концерт Бабкіна…а чому б і ні… це ж сам Бааабкін!! ювілейний тур ващєто, ага!

12

з початку грудня чотири листа.

15

завтра буду гуляти скільки хочу…. фрідом ін май лайф!!!!

14

Уже не знаю… Це ще не все, продовження точно буде.Все вчасно трапляється.

12

Потрібна ізоляція, часткова ненадовго. Ніч без сна сьогодні буде друга… і я цього не уникну.