Чтобы вернуться — просто нажмите в любом месте на затемненном фоне
Ходила з Таньою на славутський міст..Довелось обійти майже усю Славуту, усе що залишилося ми проїздили на маршрутках..
Багато класних спогадів, а точніше позорів.Взагалі можна було б "пройтись " так ще раз..головне щоб не сидіти у чотирьох стінах.
Погодка була не дуже, прийшлось декілька раз попасти під дощ.Але воно того коштувало. Тепер у нас є нові плани на ближній час…
Новые заметки пользователя
YOURFIRE — Это просто Вьюи блог
14
забути. прийняти так як є.
ворог, приятель, недооцінила.пропала десь глибоко у світі.
!!!все ок.
13
приїхалаааа Таня!йоу.
мене запросили на концерт Бабкіна…а чому б і ні…
це ж сам Бааабкін!! ювілейний тур ващєто, ага!
12
з початку грудня чотири листа.
15
завтра буду гуляти скільки хочу…. фрідом ін май лайф!!!!
14
Уже не знаю…
Це ще не все, продовження точно буде.Все вчасно трапляється.
12
Потрібна ізоляція, часткова ненадовго.
Ніч без сна сьогодні буде друга… і я цього не уникну.