15 июля 2012 года в15.07.2012 22:56 8 0 10 1

Ой мамочкі, після завтра в цю пору я вже буду їхать на моречко.Я вже дуже хочу, бо я задихаюсь тут вже в цьому Рівному.Хочу загоріть і поплавать, а ще пивко і крівєточкі, і ночне плавання.Сьогодні з Лєночкой зустрілась, бляха вже не побачу її до моря, біда біда огорчєнія.Ну таке о карочє.

Комментарии

Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы добавить комментарий

Новые заметки пользователя

INVISIBLEMONSTERS — I Shot Andy Warhol

42

Майже 2 місяця не була на вьюі і не оновлювала його, скоріше всього, це перша ознака того, шо я починаю жити нормальним життям.

44

Распутство, пьянство,декаданс - ЕСЕНИН!

51

Вакханалія

я живу отут напиваюся знову заглиблений в себе немов у єресь зустрівши чортів забувши єгову приходять вночі і стукають в двері засмаг...